Scroll Top

De overdracht van de mRNA-catastrofe op onze nakomelingen

121 De overdracht van de mRNA catastrofe op onze nakomelingen
De overdracht van de mRNA-catastrofe op onze nakomelingen

Bert Timmermans

President Donald Trump en zijn minister van Volksgezondheid Robert F. Kennedy Jr. zijn van plan om de mRNA-Covid-injecties ‘binnen enkele maanden’ te verbieden. Daarnaast hebben ze voor $ 500 miljoen aan financiering voor de ontwikkeling van mRNA-vaccins ingetrokken. Zij deden dit wegens zorgen over de risico’s van deze technologie. Binnen de Amerikaanse regering is de afgelopen weken veel gesproken over vaccinatieschade. Hoe merkwaardig anders is de situatie in Nederland, waar de overheid en daaraan verbonden instituten, zoals RIVM, Lareb, Nivel en artsenorganisaties, hun uiterste best doen om de mantra vol te houden dat de Covid-injecties effectief zijn, door en door getest en volkomen veilig. Half september mogen 60-plussers de mouwen weer opstropen alsof er niets aan de hand is, behalve dan een ‘onschuldig’ prikje.

Kritische geluiden dat het met de veiligheid van de injecties heel anders zit worden hier zo goed en zo kwaad als dat kan onderdrukt. Censuur, criminaliseren van andersdenkenden, actieve opsporing van ‘complotdenkers’, ja, zelfs het oppakken van een advocaat die langs juridische weg het risico van de prikjes wilde aantonen, niets is hier te gek.

Maar ondanks dat de machthebbers onwelgevallige informatie tot elke prijs verborgen willen houden, stapelt het bewijs van het tegendeel van de ‘veilige’ Covid-injecties zich massaal op. En het gaat er meer en meer op lijken dat we met de effecten van de prikjes niet meer kunnen spreken van een tijdelijk probleem dat eens over zal gaan. Door de uitrol van de mRNA-injecties hebben we een transgenerationeel probleem gecreëerd waarvan de aard en de omvang nauwelijks zijn te overzien.

Dat blijkt uit nieuwe verbijsterende gegevens over de Covid-19-mRNA-injecties, afkomstig van de CDC (Centers for Disease Control and Prevention, het Amerikaanse RIVM), die gaan over kindersterfte. Deze gegevens wijzen op niets minder dan een kolossale crisis die zich niet zal beperken tot de huidige (met mRNA-injecties ingespoten) generatie maar helaas ook gevolgen heeft voor onze nakomelingen.

Volgens Nicolas Hulscher, MPH (Master of Public Health) worden we geconfronteerd met een ongekende en lang na de mRNA-uitrol aanhoudende stijging van de kindersterfte, toenemend bewijs voor menselijke onvruchtbaarheid, een totale ineenstorting van het geboortecijfer en de verwoestende “Cascade of Harms” (stortvloed aan gezondheidsschade). Een medische ramp van deze omvang hebben we nog nooit gezien en we kunnen ons nauwelijks een voorstelling maken van wat ons in de loop der tijd allemaal nog te wachten staat. Hulscher licht een tip van de sluier op wat betreft inzicht in de extreem schadelijke mechanismen waarmee de mensheid wordt getroffen.

Decennialang daalde de kindersterfte in de VS gestaag. Maar in 2021 – precies op het moment dat de mRNA-injecties werden geïntroduceerd voor vrouwen in de vruchtbare leeftijd – keerde de trend scherp om. CDC-gegevens laten nu zien dat baby’s die in de jaren na de injectiecampagne geboren zijn, een oversterfte tonen van 77%. Deze oversterfte is het gevolg van dezelfde oorzaken als die bij volwassenen die met mRNA zijn ingespoten.

Wie gehoopt had dat we een keer al die ellende achter ons zouden kunnen laten komt bedrogen uit. Want dit blijkt geen tragedie te zijn voor een bepaalde periode. De uitrol van mRNA-injecties veroorzaakt namelijk een transgenerationele crisis. Naast de huidige worden ook de volgende generaties door deze crisis getroffen.

Onderzoek wijst uit dat mRNA de moederkoek passeert en in de foetale bloedsomloop terechtkomt. Daardoor gaat het ongeboren kind zelf ook giftige substanties produceren. Daarmee zijn we terechtgekomen in een affaire die het Softenon-schandaal verre kan gaan overtreffen.

Voorts hebben we menselijk biologisch bewijs voor transgenerationele schade. Dr. Kevin McCairn en anderen ontdekten amyloïde fibrillen bij een 3-jarige die in utero werd blootgesteld aan Pfizer-mRNA. Dat zijn lange staafachtige structuren bestaande uit verkeerd gevouwen en tot amyloïde fibrillen samengestelde eiwitten die zich ophopen in diverse weefsels. De aanwezigheid van deze eiwitten kan leiden tot orgaanschade, zoals aan het hart, de nieren of aan de zenuwen van met name armen en benen. In dit geval ging het om een kind dat één week na de tweede Pfizer-prik van zijn moeder werd geboren. Het toonde bij de geboorte geen levenstekenen en had reanimatie nodig. Sindsdien is het chronisch ziek.

Opkomend bewijs suggereert verder dat synthetisch mRNA kan worden omgezet in DNA en kan worden ‘geërfd’, waardoor het risico toeneemt dat deze schade zich bij toekomstige generaties zal voortzetten. Het is onbekend wat voor gevolg deze genetische veranderingen kunnen hebben.

121 De overdracht van de mRNA catastrofe op onze nakomelingen

De Turkse arts Enes Karaman en anderen (Faculteit Geneeskunde, Universiteit van Nigde, Turkije), bevestigen dat mRNA-injecties een verwoestende invloed hebben op de vruchtbaarheid, bijvoorbeeld omdat ze de eierstokken aantasten. Hij vond een vernietiging van meer dan 60% van de ‘primordiale follikels’, de bij iedere vrouw niet-hernieuwbare eicelreserve. Het directe gevolg daarvan is een sterk verminderd vruchtbaarheidspotentieel.

Dr. Vibeke Manniche, arts, wetenschapper en auteur over onder andere batch-afhankelijke veiligheidsproblemen bij Covid-injecties, deed onderzoek onder circa 1,3 miljoen Tsjechische vrouwen tussen de 18 en 39 jaar. Ze ontdekte dat van de Covid-19-gevaccineerde vrouwen circa 33% minder succesvolle zwangerschappen had vergeleken met niet-gevaccineerde vrouwen. Het is dan ook geen verrassing dat we nu een totale ineenstorting zien van de geboortecijfers.

De meest verontrustende wetenschappelijke ontdekking binnen dit geheel is dat de mRNA-technologie leidt tot een systemische biologische ineenstorting vanaf het genetisch niveau. Dit effect voltrekt zich als een biologische cascade van schade, moleculaire instabiliteit via systemische schade, tot catastrofale klinische gevolgen. Die cascade verloopt als volgt:

Niveau 1 – Transcriptomische chaos: verwijst naar het biologische proces waarbij de erfelijke codes van een stuk DNA naar messenger-RNA worden overgeschreven. De schade aan dat proces betreft duizenden ontregelde genen, waaronder onderdrukkers van tumorvorming (p53, BRCA). Ons erfelijk systeem wordt kortom flink aangetast, waardoor ons lichaam destabiliseert op het meest fundamentele niveau, de dragers van onze genen.

Niveau 2 – Proteomische fouten: betreft het geheel van defecte eiwitten die ontstekingen, hersenschade, stolling en immuunstoornissen veroorzaken. Defecte eiwitten fungeren als kernen voor de vorming van stolsels, chronische weefselstress en verkeerd gevouwen eiwitklonters. Aanwezigheid van deze eiwitklonters hangt samen met verschillende (hersen)ziekten, waaronder ALS, de ziekte van Alzheimer en de  ziekte van Parkinson.

Niveau 3 – Markers van biochemische stress: verhoogde CRP, aanwezigheid van ontstekingseiwitten gevormd door de lever en immuunactivatie, verhoogd BNP, een eiwit dat in verhoogde mate vrijkomt bij hartschade en verhoogd carbamide als gevolg van nierschade. Deze ‘markers’ vertegenwoordigen de SOS-signalen van het lichaam, te weten duidelijke waarschuwingen voor schade op orgaanniveau.

Niveau 4 – De laatste fase, die van de klinische catastrofe: myocarditis, hartstilstand, beroertes, diepe vermoeidheid, immuundysregulatie, stollingssyndromen, turbokankers en overlijden.

Deze cascade, beginnend met verborgen moleculaire chaos, en eindigend in zichtbare ziekte en verlies van het leven, laat de volledige, stapsgewijze progressie zien van de schade die door mRNA-technologie in ons lichaam wordt veroorzaakt. En het blijft niet bij dit verbijsterende verhaal. Met het verstrijken van elke week legt nieuw bewijsmateriaal steeds verwoestender gevolgen bloot van de nog altijd voortdurende mRNA-injectieprogramma’s.

En zo is het biologische bewijs uitgekristalliseerd tot een afschuwelijke realiteit – een realiteit waarvan voormalig vicepresident van Pfizer Michael Yeadon stelt dat deze schade “opzettelijk is toegebracht omdat die van tevoren bekend en bedoeld was…” Volgens hem is alles wat met mRNA te maken heeft zonder uitzondering bedoeld om schade te veroorzaken. Yeadon wijst op moedwilligheid bij de ontwikkelaars omdat zij van de injecties moeten hebben geweten hoe schadelijk de ingrediënten waren van wat hij ‘biowapens’ noemt. Elk synthetisch geneesmiddel bevat volgens hem bepaalde moleculen, atomen, structuren en formuleringen omdat de makers die daar doelbewust in hebben gestopt. Hij ziet de zogenaamde ‘bijwerkingen’ van de mRNA-injecties dan ook als doel. Michael Yeadon zou een van de vijf getuigen-deskundigen zijn die het advocatenduo Arno van Kessel en Peter Stassen onder ede voor de rechtbank in Leeuwarden wilde verhoren in verband met de vraag aan de rechter of de mRNA-injecties een biowapen zijn of bedoeld voor de volksgezondheid. De rechtbank heeft het verzoek tot dit verhoor afgewezen, Arno van Kessel zit sinds 11 juni vast in de gevangenis in Vught en is door de orde van advocaten van het tableau geschrapt.

De Nederlandse slachtoffers van vaccinschade staan in de kou en er kan ‘gewoon’ worden doorgegaan met nieuwe injectiecampagnes. Het is onvoorstelbaar hoe dit allemaal mogelijk is bij zoveel doorlopend bewijs. Dat de Amerikaanse regering het licht heeft gezien is duidelijk geen garantie dat de machthebbers hier ook zover komen.

– einde artikel –

Volg ons op social media

Kijk en beluister Gezond Verstand via

Gerelateerde berichten

Privacybeleid
Wanneer u onze website bezoekt, dan kan deze informatie via je browser opslaan voor specifieke services, meestal in de vorm van cookies. Hieronder kunt je je privacyvoorkeuren wijzigen. Houd er rekening mee dat het blokkeren van cookies van invloed kan zijn op je ervaring op onze website en de diensten die we aanbieden.