Scroll Top

Nummer 126 (22 november 2025)

Nummer 126 (500)
Nummer 126 (22 november 2025)
Nummer 126 (500)
In deze uitgave

Ons Gezond Verstand-magazine is opgezet om met een mozaïek van artikelen een algemeen beeld te schetsen van de mondiale machtsgreep die vanaf de eerste maanden van 2020 over ons werd uitgerold, maar waarvan niet verslag werd gedaan door de reguliere media. Ongeveer anderhalf jaar later hebben wij in het bijzonder aandacht besteed aan de scheuren in het mozaïek van deze rampzalige politieke krachtsinspanning, scheuren die twee jaar geleden een verdeelde wereld produceerden waardoor deze machtsgreep niet meer over de hele wereld ten uitvoer kan worden gebracht.

Natuurlijk blijft argwaan geboden, we hebben te maken met niets minder dan een misdaadsyndicaat van belanghebbenden die een wereldwijde technocratische dictatuur hoopten te kunnen bereiken via het aanjagen van angst voor een levensbedreigend virus plus de intensivering van angst voor een klimaatcrisis die de planeet bedreigt. Sommige duiders in de zogeheten ‘wakkere’ gemeenschap die samenzweringen serieus neemt, gaan ver met hun argwaan, besteden nauwelijks aandacht aan de scheur in de wereldorde, en vertellen ons dat die mondiale machtsgreep nog altijd bezig is zich te voltrekken.

Lees verder

En verder onder meer:

– Ministerie van Waarheid mislukt
– Onmogelijke energietransitie
– Splijtzwam Israël
– ADHD- leugens

Artikelen in deze uitgave

Abonnees kunnen de uitgaven van Gezond Verstand hier downloaden in PDF formaat.

Privacybeleid
Wanneer u onze website bezoekt, dan kan deze informatie via je browser opslaan voor specifieke services, meestal in de vorm van cookies. Hieronder kunt je je privacyvoorkeuren wijzigen. Houd er rekening mee dat het blokkeren van cookies van invloed kan zijn op je ervaring op onze website en de diensten die we aanbieden.